yuzuyoruz.com Ana Sayfa
Ana Sayfa Ana Sayfa > Yüzüyoruz > Forumlar > Yüzme Deneyimlerini Paylaş
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - wizard 2014
  FAQ FAQ  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

wizard 2014

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 24>
Yazar
Senior Member
Senior Member
Simge

Durum: Aktif Değil
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı wizard Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: wizard 2014
    Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 11:51am
Değerli dostlarım, bu forumda sizler gibi değerli yüzücülerin arasında layık olmadığım için bir sayfam olmasını hep erteledim. Gayri dayanamıyorum, benimde bir sayfam olsun,kırık dökük te olsa yüzme çalışmalarımı yazayım, dostların değerli tavsiyelerine mazhar
olayım istediğimden bu sayfayı açmaya karar verdim. Şimdiden sürçülisan edersem affola.
Kasım 2011 de başlayan yüzme öğrenme maceramı kısaca anlatmak
istiyorum.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi yüzme havuzu açıldığında
yüzme öğrenmeye karar verdim. Haftada iki gün (çoğunlukla bir gün;)) yüzmeye niyet ettim. Hiçbir antrenör desteği alamadığım için uzun süre 25 metrelik havuzu boydan boya geçebilmek ve çırpına çırpına suda durmak için çalıştım.
Yüzüyoruz.com’u keşfetmem ile dünyam değişti resmen. Çekip yolladığım videolar ve paylaşılan bilgiler ışığında yoğun bir video izleme ve okuma dönemine girdim. Yüzmeye gönül vermiş bir avuç değerli üstadın ve yüzme severin benim saçma sapan ve acemice sorularıma bıkmadan verdikleri yanıtlar ve vakit ayırarak ilgilenmelerine minnettarım. Başta sitenin kurucusu ‘Amadeus’ değerli üstad Oğuz bey olmak üzere tüm üstad ve
hocalarıma, değerli dostlarıma verdikleri destek için şükranlarımı sunarım…
Burada yazılan hiçbir tavsiyenin, hiçbir eleştirinin boşa gitmediğini, yüzme sporuna çok değerli master yüzücüler kazandırdığını gördüm. Bu siteyi hep bir okul olarak gördüm. İçinde çok değerli hocalar barındıran, öğrenmeye hevesli öğrencilerle dolu bir okul…
YARIŞMA GEÇMİŞİM:
İlk yarışımı değerli dostum Naim’in
tavsiyesiyle katıldığım İznik gölünde 1500 metre 32 dk. ile bitirdim. En büyük hedefim olan Boğaziçi yüzme yarışına şansın da yardımıyla katılma imkanı buldum ve 1.24,27 ile bitirdim. Çanakkale boğazında dostlarla sohbet ve tekne sefasının ardından;(( Alanya’da 2,14 ile parkuru tamamladım. 2013 te sadece Boğaziçi yüzme yarışına katıldım ve 1,11,35 ile bitirebildim. Özet olarak yüzme serüvenim bunlardan ibaret…
Uzun süren omuz sakatlığımın ardından geçen ay son fizik tedavi seansını da bitirdim. Veee, 19 Kasım Salı günü ilk havuz anteramıma başladım. Yaklaşık bir yıldır birkaç saat antreman yapmaya çalışmışlığım var onun dışında hiç yüzemedim.
Yüzme hedeflerim:
Bu yıl sene sonuna kadar 4 tekniği de
yapabildiğim kadar yüzmek istiyorum.
İznik, Boğaziçi, Çanakkale, Alanya ve değerli dostum Ahmet’in dümen suyunda yüzme fırsatını son anda kaçırdığım Kaş-MEİS… yarışlarına girip bitirebilmeyi çok istiyorum. Ayrıca eğer büyüklerim layık görürse Yassıada yüzme etkinliğinde onlara eşlik etmeyi hayal ediyorum.
Havuza alışmak için kendime birkaç ay süre verecek drill antremanı yapacak ve sonra interval anteramanlarına başlayacağım.
Amacım, T 30 eski derecem olan 1600 e ulaşmak, ve 400 metreyi 7 dk altında yüzmek. Eskiden 400 ü 7,15 yüzüyordum.
Son olarak ta Yüzüyoruz. Com ailesiyle birlikte Caddebostan
antremanlarıdan birine fırsat bulup katılmak için can atıyorum. (oğlumu da getireceğim izniniz olursa)

Benden değerli eleştirilerini esirgemeyen ve bundan sonrada
esirgemeyeceğine inandığım çok değerli yüzme severlere şimdiden gani gani teşekkür ederim.
Sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunarım.

Düzenleyen wizard - 19 Dec 2014 Saat 2:18pm
Başarı için önce kendinize inanmalısınız,daha sonra harekete geçmeli ve asla vazgeçmemelisiniz Bill Gates...
Yukarı Dön
enigma79 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı enigma79 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 12:08pm
Bircan Abi sakatlıktan çıktığına ve tekrar yüzecek olmana sevindim. Hedeflerinde başarılar dilerim. 22 Aralık'ta Eskişehir'de bir master yüzme etkinliği olduğunu haber aldım. İzleyici olarak gelmek gibi bir düşüncemiz var ancak henüz netleştiremedik ailecek. Oralarda olursan iki çift laf ederiz. Selamlar.
Yukarı Dön
resa View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı resa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 12:13pm
Wizard başlığın hayırlı ve uğurlu olsun.

Şimdi daha motive olacak ve ilerilere gidip tüm hedeflediklerine ulaşacaksın, işallah.
İyi şeyler inandığında, daha iyi şeyler sabrettiğinde, en iyi şeyler ise hiç vaz geçmediğinde gelir
Yukarı Dön
wizard View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı wizard Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 12:38pm
Sevgili Alkım, teşekkür ederim.
Eskişehir deki etkinliği henüz reglamanı yayınlanmadığı için yazmamıştım. Swim26.com sitesinde başlangıç açıklaması mevcut.
Eskişehir e gelirsen görüşmeyi çok isterim. Gelecek diğer arkadaşlarla güzel anılarla dolu bir gün geçireceğimize eminim.

Kamil abi, inşallah. Sizin varlığınız dahi büyük bir motivasyon kaynağı bizler için zaten. Sağolun varolun...

Düzenleyen wizard - 19 Dec 2014 Saat 2:19pm
Başarı için önce kendinize inanmalısınız,daha sonra harekete geçmeli ve asla vazgeçmemelisiniz Bill Gates...
Yukarı Dön
agoren View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı agoren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 12:59pm
En kısa zamanda eski formunuzu yakalıyacağınıza inancım sonsuz.Başarılar dilerim.
Yukarı Dön
Dolphin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Dolphin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 1:49pm
Wizard,
Yuzme engelinizin kalktigina ve yeniden yuzmeye baslamaniza cok sevindim
Basardiklarinizi az gorup kendinize haksizlik etmeyin .Duzenli antremanlarla
derecelerinizi indireceginize inaniyorum.Istek ve calisma bu isin anahtari.
Basarili keyifli ve hedeflerinize ulastiginiz bir yuzme sezonu diliyorum.
Yukarı Dön
efsane View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı efsane Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 2:25pm
Bircancan,

Hoş geldin.2014 de senle katılacağımız yarışlar artacak ve biz bundan çok mutlu olacağız.

''Hadi kolay gelsin Eskişehir in yiğit delikanlısı.''
"Kİmse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz.Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar."
Yukarı Dön
Nuri Alper View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Nuri Alper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 2:47pm
Wizard sakatlığının geçmesine çok sevindim.
Sitenin en çömezi olduğumu düşünürseniz yazılarınızı ve antremanlarınızı merakla bekliyorum..
Nuri Alper Ulupınar
Yukarı Dön
amatör View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı amatör Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 3:08pm
Wizard,

Yeni sezonunda başarılar diliyorum. Sakatlıklarla bilinçli olarak ilgilenmek önemli. Düzenli antreman ve yüzme tutkusu ile hedeflerine ulaşman diliyorum.
Yukarı Dön
naimsar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı naimsar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 4:35pm
Kadim dostum Bircan,

Bu başlığı açmana,antremanlara başlamana,net hedefler koymana çok sevindim.Bu atılımı yapmanı zaten bekliyorduk ,seni tebrik ederim....Bence koyduğun hedefleri misliyle ve rahatlıkla yapacaksın.....Her maraton ayrı bir heyecan...
Adapazarı 2015 master yarışlarında düşen derecelerimi,düzeltmek istiyorum.....
Yukarı Dön
ballast View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı ballast Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Nov 2013 Saat 10:53pm
Bircan abi hayirli ugurlu olsun hem antremanlara donemene hemde paylasmaya baslamana cok sevindim. Keyifli antremanlar herseyin gonlunce olacagi bir sezon dilerim :) 
Yukarı Dön
butterfly View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Alıntı butterfly Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nov 2013 Saat 9:35am
Atatürk'ün bir sporcu için belirttiği  "Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklısını Severim" özelliklere sahip olduğuna inandığım birinin sayfasını okumaktan zevk duyacağım. Tüm hedeflerine ulaşman dilegiyle... 
Butterfly® is Back
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 24>
  Share Topic   

Forum Atla Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,195 Saniyede Yüklendi.