yuzuyoruz.com Ana Sayfa
Ana Sayfa Ana Sayfa > Yüzüyoruz > Forumlar > Genel Konular
  Aktif Konular Aktif Konular RSS - BASINA ve KAMUOYUNA DUYURULUR....
  FAQ FAQ  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

BASINA ve KAMUOYUNA DUYURULUR....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Senior Member
Senior Member
Simge

Durum: Aktif Değil
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı muratsay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: BASINA ve KAMUOYUNA DUYURULUR....
    Gönderim Zamanı: 09 Mar 2015 Saat 9:41am
2015 9. Datça Açık Deniz Kış Yüzme Maratonundaki yanlış madalya dağıtımı.

Öncelikle bilinçli olarak neden olmadığım bu hatadan dolayı tüm yüzücü arkadaşlardan özür dilerim. 30yaş kategorisinde hatalı kayıt nedeniyle 1500mt yüzmeme rağmen ve bunu kola numara yazımında belirtmeme rağmen (elektrikler yoktu sanırım düzeltmediler kayıtlarını) 2500mt yüzenlerle birlikte değerlendirildiğimden bu yaş kategorisinde 3. olarak madalya aldım. Hatayı 1500mt listesinde adımı göremeyip 2500mt listesinde görünce anlayabildim. Üçüncülük madalyamı organizasyon komitesine iade ediyorum. Kürsü olayına gelince sanırım ilahi adalet burada işledi, 7.datça yarışında uzun parkurda yine kendi yaş grubumda üçüncü olmuşken akşam eğlencesine katılamadığımdan kürsüye çıkamamıştım. Artık onun yerine saydım :) Şaka bir yana tekrar ve tekrar tüm yüzücü arkadaşlarımdan özür dilerim, art niyet düşünülmeden tamamen benim kontrolümün dışında gelişen bir durum oldu. Madalya ve kürsü yarışı 35. sırada tamamlayan Fatih Ceyhun Umutlu arkadaşa aittir.

SAYGILARIMLA

---------- Yönlendirilmiş ileti ----------
Gönderen: Murat saykılı <muratsaykili@gmail.com>
Tarih: 9 Mart 2015 09:41
Konu: Yanlış madalya dağıtımı
Alıcı: Levent Özberk <leventozberk@gmail.com>

Levent Bey;

9. Datça yarışında 1500mt yüzeceğimi ön kayıt esnasında belirtmeme
rağmen sanırım elektrik olmamasından dolayı bilgisayarda düzeltme
yapılamadı ve uzun parkur olarak değerlendirildim. Bundan dolayı
hakkım olmamasına rağmen üçüncülük madalyası ile ödüllendirildim.
Hatayı ancak listeleri incelediğimde yeni öğrendim. Benim kontrolüm
dışında tamamen art niyet güdülmeden neden olduğum bu hatadan dolayı
özür diler madalyanın sahibi olan Fatih Ceyhun Umutlu'ya gönderimi
için tarafınıza gönderebileceğimi belirtirim.
İyi çalışmalar

Yukarı Dön
efsane View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı efsane Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2015 Saat 1:07pm
Murat,

Seni canı gönülden tebrik ediyorum. Şimdiden  2015 yılının en centilmen sporcusu sen oldun.
"Kİmse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz.Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar."
Yukarı Dön
Dolphin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Dolphin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2015 Saat 1:16pm
Muratsay,
Ben de bu centilmence davranışınızdan dolayı sizi kutluyorum,bunu yüzüyoruzdan paylaşmanız ayrıca güzel.
Başarı sadece madalya alıp kürsüye çıkmak değil.Hakettiğiniz madalyayı almanızı dilerim.
Yukarı Dön
mfatih View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı mfatih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2015 Saat 9:13pm
Muratsay sana ve senin nezdinde ; Cumartesi günü seninkine benzer hataları ilgililere ileterek sportmenliğe ve dürüstlükten taviz vermeyen arkadaşlarımıza kendim ve sporcu camiası adına teşekkürü bir borç bilirim. (Bu davranışının geçtiğimiz sene yapılan bir yarışta hile ile kürsüye çıkmayı marifet sayan utanmaza da bir ders olacağını ümit ediyorum)

Düzenleyen mfatih - 09 Mar 2015 Saat 9:37pm
Gözlerini hedeften ayırırsan, engelleri görmeye başlarsın..
Yukarı Dön
wizard View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı wizard Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mar 2015 Saat 9:48am
Muratsay, davranışınızı takdir ettiğimi belirtmek isterim... Ulu önderimizin 'ben sporcunun, zeki, çevik ve aynı zamanda da ahlaklısını severim' sözü size çok uyan bir söz...
Başarı için önce kendinize inanmalısınız,daha sonra harekete geçmeli ve asla vazgeçmemelisiniz Bill Gates...
Yukarı Dön
resa View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı resa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mar 2015 Saat 11:47am

Murat iste budur, örnek davranışın için seni kutlarım

İyi şeyler inandığında, daha iyi şeyler sabrettiğinde, en iyi şeyler ise hiç vaz geçmediğinde gelir
Yukarı Dön
agoren View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı agoren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mar 2015 Saat 11:57am
En büyük madalya budur.tebrik ederim.
Yukarı Dön
Albatros View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı Albatros Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mar 2015 Saat 8:40pm
Sevgili Adaşım;
Kazanda nasıl kazanırsan kazan mantalitesinin doğru olmadığını bir kez daha gösterdiniz.
Fairplay ödülünün kesinlikle size verilmesi lazım.
Sanırım gelecek yıl gereği düşünülür.
Cani gönülden tebrik ederim...
Seni Öldürmeyen Güçlendirir...
Yukarı Dön
givci1980 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Simge

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Alıntı givci1980 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mar 2015 Saat 2:39pm
"BİR KOMUTANIN ELİNE, ÇOKÇA YIKIM VE KATLİAM EMRİ VERME FIRSATI GEÇER, FAKAT PEK AZININ ELİNE ONURLU BİR TUTUM SERGİLEME FIRSATI GEÇER."

*DİPLOMASİ FİLMİ REPLİĞİ
..:::HAKKINA SAHİP ÇIK, HAKLARA SAYGI DUY:::..

"MÜŞTERİ DEĞİL YÜZÜCÜYÜZ."
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.